Alueelliset yhteystiedot

Etelä-Savo  SAMPO

Sähköposti:  etela-savo@arffman.fi
Mikkeli: Porrassalmenkatu 26

Häme Yksityiset työllistymispalvelut

Sähköposti:  hame@arffman.fi
Lahti: 
Askonkatu 9F  

Kaakkois-Suomi Tavoitteena työ

Sähköposti:   kaakkois-suomi@arffman.fi
Kouvola:   Paraatikenttä 2

Kainuu Työuralle!

Sähköposti:   kainuu@arffman.fi
Kajaani:   Ahontie 1

Keski-Suomi Osaajat töihin

Sähköposti:  keski-suomi@arffman.fi
Jyväskylä:
Voimala Business Park, Sepänkatu 4 

Lappi Ovi työhön

Sähköposti:   lappi@arffman.fi
Rovaniemi:  Laajakaista 3

Pirkanmaa Loistouralle

Sähköposti:   pirkanmaa@arffman.fi
Tampere:
  Yrityskeskus Pisparanta, Rantatie 27  (2 kerros)

Pohjois-Karjala Ovi työhön

Sähköposti:  pohjois-karjala@@arffman.fi
Joensuu: Tiedepuisto, Länsikatu 15  (rakennus 3B)

Pohjois-Pohjanmaa Uralle!

Sähköposti:   pohjois-pohjanmaa@arffman.fi
Oulu:  Kiviharjunlenkki 1C 

Pohjois-Savo Sampo

Sähköposti:  pohjois-savo@arffman.fi
Kuopio:   Kauppakatu 40-42

Satakunta Tavoitteena työ

Sähköposti:   satakunta@arffman.fi
Pori:  Itäpuisto 11B  (3 kerros)

Uusimaa Sampo

Sähköposti:   valmennus.uusimaa@arffman.fi 
Helsinki:   Jaakonkatu 3 B (7. kerros)
Espoo:       Kalkkipellontie 4 (3. kerros)
Vantaa:     Koivuvaarankuja 2  (4. kerros)

Varsinais-Suomi Liikkeessä!

Sähköposti:   varsinais-suomi@arffman.fi
Turku:   ElectroCity, Tykistökatu 4 (Werstas, 5 kerros)
Salo:  Turuntie 6 (2 kerros)
Loimaa:
  Turuntie 8 – 10

Meillä saat aidosti sinusta välittävää, henkilökohtaista tukea,
jossa sinun tavoitteesi ja toiveesi uuden työn suhteen ovat tärkeitä.

 Ahontie 1
87250 Kajaani
044 733 1500


Lisätietoja:
Tuija Vainio
koulutuspäällikkö, valmennuspalvelut
tuija. vainio@arffman.fi
040 743 1340