Alueelliset yhteystiedot

Etelä-Savo  SAMPO

Puhelin:  044 744 0321 Anne Mahkonen
Sähköposti:  etela-savo@arfcon.fi
Mikkeli: Porrassalmenkatu 26

Häme Yksityiset työllistymispalvelut

Puhelin:   044 716 7676  Anu Lattunen
Sähköposti: 
hame@arfcon.fi
Lahti: 
Askonkatu 9F  

Kaakkois-Suomi Tavoitteena työ

Puhelin:  044 716 8648  Minna Miikki
Sähköposti:  
kaakkois-suomi@arfcon.fi
Kouvola:   Paraatikenttä 2

Kainuu Työuralle!

Puhelin:   044 760 3670  Virpi Korpi
Sähköposti: 
  kainuu@arfcon.fi
Kajaani:   Ahontie 1

Keski-Suomi Osaajat töihin

Puhelin:         044 733 1186  Ritva Partanen
Sähköposti: 
keski-suomi@arfcon.fi
Jyväskylä:
Voimala Business Park, Sepänkatu 4 

Lappi Ovi työhön

Puhelin:   044 761 9095  Kaisa Mansikka
Sähköposti:
   lappi@arfcon.fi
Rovaniemi:  Laajakaista 3

Pirkanmaa Loistouralle

Puhelin:  044 705 3537   Pia Airio-Huuhtanen
                  044 744 0017  Anni Värri-Leppimäki
Sähköposti:  
pirkanmaa@arfcon.fi
Tampere:
  Yrityskeskus Pisparanta, Rantatie 27  (2 kerros)

Pohjois-Karjala Ovi työhön

Puhelin:   044 744 1176  Virpi Taren
Sähköposti:
  pohjois-karjala@arfcon.fi
Joensuu: Tiedepuisto, Länsikatu 15  (rakennus 3B)

Pohjois-Pohjanmaa Uralle!

Puhelin:   044 744 1194   Heli Vuori
Sähköposti:   pohjois-pohjanmaa@arfcon.fi
Oulu:  Kiviharjunlenkki 1C 

Pohjois-Savo Sampo

Puhelin:    044 755 1115  Minna Halinen-Balkir
Sähköposti:  pohjois-savo@arfcon.fi
Kuopio:   Kauppakatu 40-42

Satakunta Tavoitteena työ

Puhelin: 044 744 1171  Susanna Honko
Sähköposti:   satakunta@arfcon.fi
Pori:  Itäpuisto 11B  (3 kerros)

Uusimaa Sampo

Sähköposti:   valmennus.uusimaa@arfcon.fi 

Helsinki:   044 744 1197  Katja Kavilo
                    044 733 1180  Anne Korpela
   Osoite:   Jaakonkatu 3 B (7. kerros)
Espoo:       044 744 0098  Petri Puroaho
   Osoite:   Kalkkipellontie 4 (3. kerros)
Vantaa:     044 744 0098  Petri Puroaho 
   Osoite:   Koivuvaarankuja 2  (4. kerros)

Varsinais-Suomi Liikkeessä!

Puhelin:       044 733 1193 Mari Sundström
Sähköposti:   varsinais-suomi@arfcon.fi
Turku:   ElectroCity, Tykistökatu 4 (Werstas, 5 kerros)
Salo:  Turuntie 6 (2 kerros)
Loimaa:
  Turuntie 8 – 10

Meillä saat aidosti sinusta välittävää, henkilökohtaista tukea,
jossa sinun tavoitteesi ja toiveesi uuden työn suhteen ovat tärkeitä.

 Ahontie 1
87250 Kajaani
044 733 1500


Lisätietoja:
Tuija Vainio
koulutuspäällikkö, valmennuspalvelut
tuija. vainio@arffman.fi
040 743 1340